Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Frukt i matboksen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-12, 11:12   #9
Stjerneskuddet
Erfaren
 
Stjerneskuddet sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2011
Innlegg: 1.182
Stjerneskuddet er litt kulStjerneskuddet er litt kul
Standard

Sv: Frukt i matboksen

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Sjokomelk? Jøss. Det trodde jeg ikke noen skoler gjorde.

Du tenker ikke på Tine Mild Laktosefri Kakaomelk? Det er laktosefri melk tilsatt litt kakao og inneholder totalt mindre sukker enn vanlig melk.

Får man tilbud om den i skolemelk tilbudet? På tide å lese melkelappene kanskje...*lete i søpla*

Forøvrig står det på eldste sin lapp fra læreren:"Det er også greit å ha med sitteunderlag, samt en tursjokolade og en brus"... Bittelitt sjokkert. Brus og sjokolade? Greit nok med en tursjokolade, men brus? Det var første gang vi har opplevd iallefall.

Og så må jeg nok en gang si: Hvorfor noen sender med sjokolade er likegyldig så lenge de velger det. Men jeg tror det er både kakeforbud og godteriforbud i klassen til mellombror iallefall. Hva skolen sier generelt aner jeg ikke, men det er fordi godteri aldri er med i matboksen.

Stjerneskuddet er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no