Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

"Tårnfrid" fratatt omsorgen for sitt barn

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-06-07, 15:29   #11
ElinM
På vei
 
ElinM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.982
ElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de fleste
Standard

Sv: "Tårnfrid" fratatt omsorgen for sitt barn

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Men jeg synes fremdeles det er drøyt å bli så personlig konfronterende i forhold til dem man diskuterer med.

Jeg bruker vanligvis ikke å gå så personlig eller hardt ut. Det var kanskje en glipp at jeg gjorde det nå. Men jeg oppfattet Mim slik, og står for det. Og jeg reagerte veldig sterkt på at hun kaller unger ekle. Jeg vil påstå at det er å komme med negative personlige karakteristikker, kanskje ikke mot brukere, men mot deres barn. Det er dette jeg egentlig ønsker å konfrontere henne med; At hun mener unger som blir prioritert av foreldrene blir ekle. (For meg betyr forresten prioritert = viktigst = viktigere enn hus, jobb osv.)

ElinM er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no