Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hva skal jeg ha på meg i bryllup i juli?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-12, 17:40   #24
slaraffen
litt gøy på håret
 
slaraffen sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2007
Innlegg: 1.736
slaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt liktslaraffen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hva skal jeg ha på meg i bryllup i juli?

Elloskjole. Fordi du liker den. Tar du på den blå, er jeg redd du vil krympe deg mer sammen. Man får mye mer selvtillit av å gå med noe man liker, og da retter man seg mer opp i ryggen.
Du liker litt vintage retro? Om du har et langt perlesmykke i hvitt, så hadde det vært stilig til Elloskjolen. Kanskje en liten hårspenne med perler også, eller et armbånd?

Håper turen din til frisøren ble vellykket, ny på håret hjelper alltid meg når jeg ikke er helt fornøyd med meg selv. Da blir det gjerne et nytt antrekk også, gitt

__________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me. - A.A. Milne
slaraffen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no