Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

I disse lavkarbotider ...

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-10-11, 16:35   #11
M&M
Superduper
 
M&M sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 1.245
M&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smartM&M imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: I disse lavkarbotider ...

Det er ganske komplisert å lese forskningsrapporter. Dette krever bred kunnskap på mange områder, og ikke alle har tid til å sette seg inn i alle detaljene. Jeg prøvde å sette meg litt inn i dette da min svigermor med høyt kolesterol fikk bukt med dette på lavkarbo, og skulle få min mann til også å prøve dette kostholdet. Jeg var da skeptisk!

Uansett; jeg velger å tro at det er mange myter ute å går, og at vi i tiden som kommer vil få mer info og sikkert noen AHA-opplevelser. Så det blir spennende å følge med.
-Jeg husker hvertfall høykolesterolmatvaren egg.

Legger ved denne linken om hvor vanskelig det kan være å tolke forskingsrapporter innefor kosthold; http://www.kostdoktorn.se/vetenskap/...ka-vetenskapen

__________________
M(-04)&M(-07)
M&M er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no