Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvilken yrkesgruppe irriterer deg mest?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-10-09, 14:16   #11
Nasse
Fartsfantom
 
Nasse sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 2.124
Blogginnlegg: 30
Nasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smartNasse imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvilken yrkesgruppe irriterer deg mest?

Opprinnelig lagt inn av Minty, her.

Jeg har møtt en liknende Nav-ansatt i Trondheim. Da jeg sa hvilken utdanning jeg har (hovedfag i en samfunnsvitenskapelig disiplin) kunne jeg formelig høre at hun tenkte "oj... hva er det? dette har jeg aldri hørt om! hva gjør jeg nå?!". Hun kunne tilby meg å begynne på vgs da, bygg&anlegg-linja eller kokk. Ikke helt det man ser for seg etter 6 år på universitetet og mange hundre tusen i studielån.

Har forøvrig møtt overraskende mange som tror at så lenge det heter noe med -stipendiat, så kan jeg søke. Det er ikke så farlig at stipendiatet dreier seg om nanoteknologi eller kybernetikk, jeg har jo gått på universitetet og burde klare dette lett som en plett.

Har vi møtt på samme person, mon tro?

Nasse er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no