Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Jule-/bursdagsgaver til egne barn

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Sum til egne barn enten i cash eller gave
Opptil 1000kr 17 18,09%
1000-2000kr 46 48,94%
2000-3000kr 14 14,89%
3000-4000kr 6 6,38%
4000 2 2,13%
5000 7 7,45%
Over 5000 2 2,13%
Deltakere: 94. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-06-22, 10:54   #11
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 38.936
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jule/ bursdagsgaver til egne barn

Ja, mine er heldige som har fått større pengegaver av besteforeldre til store anledninger, men jeg synes de har vært veldig flinke til å spare alt som har kommet inn av kroner ellers også. De bruker veldig lite og har spart alt de har tjent i alle år. Det er nesten sånn at vi har sagt at de selvsagt kan unne seg å kjøpe seg ting de ønsker seg, men det virker ikke som de har det behovet. Derfor har de hatt råd til mobil og større seng de få gangene det har vært aktuelt. Og treningsleirer og mobilabonnement også. Og vel så det. Jeg synes ikke synd på dem. De har mer enn nok.

Hyacinth er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no