Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 13
Kommentarer
![]() |
Tidlig oppe for å teste formen. Jeg ble syk på onsdag og har fått i meg minimalt med mat siden da. I dag skal jeg hjelpe min gamle mor, så jeg må finne ut hvor mye jeg orker.
Ungene vil møte meg på kafé senere, det er hyggelig (og dyrest for mamma ![]() |
Postet 10-02-24 kl 09:22 av Blondie
![]() |
![]() |
Morn. Er i Oslo; kaldere her enn hjemme, men jeg er godt kledd. Skal snart møte ungene.
![]() |
Postet 10-02-24 kl 09:35 av Stompa
![]() |
![]() |
Her er det 10 grader varmere enn i går, men vi er likevel godt på tosifret.
Rydde litt er planen i dag. Dvs flytte rundt på ting. |
Postet 10-02-24 kl 09:39 av star
![]() |
![]() |
Burde få vekk julegardiner og putetrekk i dag. Og skrive på oppgåva mi. For sjå kva som vert gjort. Det er ikkje så kaldt ute igrunn, men eg har lagt å hakka tenner i natt allikevel. Og det tar tid å tine meg opp.
|
Postet 10-02-24 kl 12:15 av Hjertensfryd
![]() |
![]() |
Vi snør ned, igjen. Skikkelig surt ute og blåser. Handlet mat; resten blir innedag.
|
Postet 10-02-24 kl 12:24 av millact
![]() |
![]() |
Jeg er på en liten kanariøy. Her blåser det og det slår noen elleville dønninger mot stranden her vi bor, men jeg går i shorts og birkenstock.
![]() |
Postet 10-02-24 kl 14:12 av Pøblis
![]() Oppdatert 10-02-24 kl 14:19 av Pøblis |
![]() |
Sitter inne og ser ut på snøen som laver ned. Har ikke tenkt meg ut i dag heller. Krykker uten pigger er ikke forenelig med snø.
|
Postet 10-02-24 kl 14:20 av Fersken
![]() |
![]() |
Det høres deilig ut, Pøblis!
![]() Vi har vært i byen og gått innom Nasjonalmuseet og Astrup Fearnley. Nå er det sen lunsj her hjemme. |
Postet 10-02-24 kl 15:13 av Skilpadda
![]() |
![]() |
![]() Jeg sitter i sofaen og hjemmekontorjobber mens sønnene maler og bygger møbler for meg, i helgen er det største prosjektet at datteren og jeg skal bytte rom + at hun skal få ny seng, og det innebærer litt styr. Sykt flaks med voksne sønner. ![]() ![]() |
Postet 10-02-24 kl 16:03 av Maverick
![]() |
![]() |
Jeg har fått handlet nødvendigheter, vasket klær og sengetøy, tørket støv og støvsuget grundig på tenåringsrommet (tenåringen er ikke hjemme), og nå gått meg en tur av type et skritt frem og to tilbake i snøen. Varm dusj venter, og deretter bare sløving, pizzalaging og sjokoladespising.
|
Postet 10-02-24 kl 16:16 av Fintdethei!
![]() |
![]() |
Fyr på peisen og langtidskoking av kjøttgryte på på komfyren. Fin lørdag.
![]() |
Postet 10-02-24 kl 18:22 av nolo
![]() |
![]() |
På fjellet og stappmett etter fancy taco. Snart skal jeg tvinge familien til en runde ticket to ride. #koselig
![]() |
Postet 10-02-24 kl 20:11 av Martis
![]() |
![]() |
Hatt med meg tenåringene på reker hos min mor, koselig! Nå ser eldste og jeg på bakemesterskapet.
|
Postet 10-02-24 kl 21:49 av millact
![]() |
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu
- Påskekaffe (14-04-25)
- Jeg velger meg april(kaffe) (01-04-25)
- Marskaffe (01-03-25)
- Februarkaffe (01-02-25)
- Januarkaffe (01-01-25)