Toffskij
57k innlegg
De aller beste komplimentene er kanskje egentlig når noen jeg har stor respekt for, har klokkertro på at jeg vil få til ting jeg egentlig ikke kan (ennå).
Startet av Appelsin 103 svar 15k visninger
Til nyesteToffskij skrev:De aller beste komplimentene er kanskje egentlig når noen jeg har stor respekt for, har klokkertro på at jeg vil få til ting jeg egentlig ikke kan (ennå).
Det du beskriver er jo når man kjenner faget så godt at man vet om det er lett eller vanskelig. Det Tinetoff beskriver er jo når noen kjenner deg så godt (kapasitet, stayerevne, evnen til å jobbe målrettet) at de vet om dette ligger innenfor hva du kan greie.Tjorven skrev:Jeg er ikke sånn. Da tenker jeg heller "nå uttaler du deg om ting du virkelig ikke har peiling på", men jeg er kanskje enig i at det gir en viss grad av tilfredsstillelse allikevel.
Logg inn for å svare i denne tråden.