Ja, da er det tøys å kjøpe mer, for de er jo ikke akkurat små de pakkene.
Så herlig Tussa! 😀
Fluke
21k innlegg
Startet av Interference 322 svar 60k visninger
Til nyesteHaugtussa skrev:Min første dag uten tyggis er snart over altså!
Myrsnipa skrev:Kjempebra Tussa. Sørg nå bare for at du føler deg utrolig lettet over å slippe noe så ynkelig som å liksom trenge nikotin for å overleve en dag. Ikke noe å trakte etter. Ikke noe å savne.
Hilsen eks-ynkelig og herlig befridd Snipe. :haleluja:
Tosse skrev:
11 uker i dag og fortsatt like kry.
Interference skrev:Tihi, det er litt kult å lese dette, for du var jo ganske skeptisk til boken i utgangspunktet hvis jeg ikke husker helt feil.
Og Haleluja fra meg og. 😀
Fantastisk Tosse!
Haugtussa skrev:Argili på Israelferie kan umulig gå som sprekk?
Lilith skrev:Bestevenninnen min sluttet i forgårs, jeg følger på 26.desember. Leser litt her og moter meg opp.:o
Hvordan er det med den boken, har den noe for seg?
Haugtussa skrev:Lykke til, kisha!
Eg er no på femte snusfrie veka. Og no kjem sorga, mollstemninga og lengselen. Er mykje verre no enn dei første to vekene der det var ei utfordring. 🙁 Eg savne nikotinen min!
Haugtussa skrev:Lykke til, kisha!
Eg er no på femte snusfrie veka. Og no kjem sorga, mollstemninga og lengselen. Er mykje verre no enn dei første to vekene der det var ei utfordring. 🙁 Eg savne nikotinen min!
Logg inn for å svare i denne tråden.