Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hamsteret klemte benet sitt i døren

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-01-08, 00:47   #25
Fadese
Originala
 
Fadese sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.457
Blogginnlegg: 14
Fadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hamsteret klemte benet sitt i døren

Opprinnelig lagt inn av Michayla, her.

Kunne ikke fallt meg inn å ikke gjøre det jeg kunne for det dyret jeg hadde om det ble skadet/syk.
Uansett om det er en rotte eller hest.

Verdien i penger er større når det gjelder store dyr som hund, hest etc, men det er ikke det som teller når ulykken er ute.
Man er glad i dyrene og så lenge det er forsvarlig og at dyret ikke vil plages så ville jeg gjort allt for at det skulle bli friskt.

Vi har brukt noen tusen på dyrene våre pr år i vetrinær regninger både på sykdom og operasjoner og årlige helsesjekker/vaksinasjoner, kurer etc.
Senest for 1 uke siden hvor vovsen måtte ha en operasjon som kostet oss 2500 tilsammen.

Den ene av kattene har hatt sin tørn og kommer nok flere tilfeller.
Det koster å ha dyr og det er noe man må ta stilling til når man anskaffer seg et.

Hater bruk og kast tankegangen når det gjelder små dyr som hamstre, rotter etc og katter.
De er jo så billige og en katt for du jo helt gratis etc....
Nei vettu hva..

Jeg har betalt ganske mange tusenlapper i veterinærutgifter de åtte årene vi har hatt katt nå, men det er ikke det det handler om for min del.
Hadde katten min blitt så skadet at hun hadde gått med store smerter i flere uker, da hadde jeg funnet det mest riktig å la henne slippe. Det hadde neppe vært en enkel avgjørelse, for jeg er veldig glad i henne, men mine behov skulle ikke ha kostet henne lang tid med smerter.

Fadese er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no