Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Om å dømme andres barn

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-01-08, 13:37   #1
bina
Ustabil
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 4.405
Blogginnlegg: 11
bina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Om å dømme andres barn

Opprinnelig lagt inn av Alfa, her.

Eg forstår sjølvsagt deg, Fruktflua. Eg hadde også vorte sint om dette skjedde mitt barn.
Eg diskuterte ut frå HI her, og ikkje den konkrete situasjonen du fortalte om. Likevel veit eg ein del om kor vondt det kan vere å vere på den andre sida. Å aldri bli invitert med heim, å alltid bli småerta fordi ein vert sint og ikkje minst å alltid bli ledd av fordi en ikkje forstår sarkasme og kontkstuelle undertonar.

Hyggelig at vi er enige i dag, Alfa!

Jeg vet også litt om den andre siden. Det å være problembarnet som ikke får være med, den både andre elever og andre foreldre ser på som et hår i suppa. Den de kvier seg for å be i bursdag. Den som blir lurt til å gjøre ting som er uriktige, og etterpå står alene om å få tilsnakk.

Jeg har ikke vært der selv, men har som deg en i nær familie som har hatt det sånn.

bina er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 14-01-08, 13:38   #2
Alfa
Dukkar plutseleg opp ...
 
Alfa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.374
Alfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme omAlfa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Om å dømme andres barn

Opprinnelig lagt inn av bina, her.

Hyggelig at vi er enige i dag, Alfa!

Eg er ikkje urimeleg, eg er berre gladare i god argumentasjon enn dårleg.

Alfa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no