Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

OK med gjenbruk av gammel pels

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Se resultatene: Er det OK med gjenbruk av pels?
Nei, all pels er forkastelig 13 16,46%
Ja, gjenbruk er helt ok 58 73,42%
Annet, vennligst spesifiser i tråden 8 10,13%
Deltakere: 79. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-12-19, 15:53   #11
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.132
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: OK med gjenbruk av gammel pels

Men ser menigmann forskjell? Jeg sitter nå i kirken i svart kåpe kantet med mørkebrun kaninpels. Kaniner jeg har oppdrettet og slaktet selv. Om spist. Men jeg tror ikke folk ser forskjell på den og annen pels sånn uten videre? Viss jeg skulle fulgt tanken til flere her skulle jag da droppet kåpen kunne misforståes som annen pels og dermed signalisert at pels er OK? Nå mener jeg jeg at pels i seg selv er helt OK. Problemer er at man i dag ikke har løsninger som ivaretar pelsdyra godt nok. Og samtidig lar seg gjennomføre økonomisk.

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no