Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden # 4

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-11-19, 14:37   #11
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.790
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråden # 4

Opprinnelig lagt inn av Nera, her.

Tynne barn som ikke spiser på skolen uansett hva de får med seg av mat. Det er ørlite bedre hjemme, men å spise er tydeligvis noe man gjør kun når man ikke har noe annet (fotball) å ta seg til.

Nå vet jeg ikke hvor gamle barna dine er, men på barneskolen mine gikk på var det ikke lov å gå ut de første 15 (?) minuttene i spisefri. Nettopp fordi enkelte var såpass opptatt av ballbingen at de ikke rakk å spise. Det ble visst mye bedre etter at de innførte den regelen - du kan jo høre om de kan tenke på å innføre en sånn regel - det gjelder sikkert flere enn din.

Neket er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no