Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bort med barn med downs syndrom (VG)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-07-07, 16:10   #11
daffy
Bør lage seg en tittel selv
 
daffy sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.596
Blogginnlegg: 17
daffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Bort med downs-barna (VG)

Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.

Hvem snakker om masseutryddelse? Ser du kanskje ikke klart nok til å vite at dette kan være utfallet av selvbestemt bort? Flertallet i denne tråden ønsker å fjerne barnet hvis downssyndromet påvises, og bedre ordlegging til tross, dere står for akkurat det samme som denne FRP-politikeren.
(Hadde uttalelsen kommet fra en annen kant, hadde dere sikkert sett annerledes på det.)


Det er stor forskjell på å velge abort pga vurderinger av sin egen, barnets og familiens situasjon, og det å legge samfunnøkonomiske argumenter på vektskålen.

daffy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no