Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

[Valg 2017] Eit vanskeleg valg

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-08-17, 09:45   #11
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.594
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: [Valg 2017] Eit vanskeleg valg

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Men altså, dere som forlater Venstre nå - tror dere virkelig at Norge blir et bedre sted uten Venstres stemme og arbeid på tinget? For miljø, for asylbarna, for innovasjon og verdiskapning, for utdanning, forskning og kunnskap, mot barnefattigdom og for et grønt skatteskifte?

Jeg syns det er utrolig trist at taktikk gjør at folk lar være å stemme på et parti som jobber for så mye bra, fra den posisjonen velgerne har gitt dem.


Listhaug kommer til å skrike ut djevelskapen sin uansett posisjon, det vi trenger er stemmer som er tydelige imot. Det har i HVERT fall ikke AP eller SP vært!

Jeg tror bare at jeg får konstatere at jeg er uenig med deg. For meg kan jeg ikke forsvare å stemme på et parti som bidrar til at Listhaug forsetter som "integreringsminister" (og jeg føler at det må skrives i hermetegn siden hun i praksis er det stikk motsatte), og Venstre gjør faktisk det selv om de er helt uenige i det hun står for.

Det er ikke å stemme taktisk i mitt hode. Det er å stemme slik at det jeg synes er fælt blir mindre sannsynlig. Og derfor holder jeg meg på venstresiden i år.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no