Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Å være vegetarianer er vanskelig …

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-03-15, 15:12   #11
Trulte
:)
 
Trulte sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 9.044
Trulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Å være vegetarianer er vanskelig …

Opprinnelig lagt inn av Bille, her.

Se min utheving. Dette tror jeg er fordi vi her inne har ønske om å gjøre oss tanker om dette også på generell basis, ikke bare i ditt konkrete tilfelle. Og så blir det litt sammenblanding. Jeg forstår det i hvert fall ikke slik at noen prøver å tillegge deg noe annet enn det du egentlig skriver.

De drar akkurat ut det jeg skriver og setter det inn i en setting med en formulering som er overdrivende skeptisk?
Det er jo vanskelig å ikke tolke det dithen.

Nei. Raushet for det som bør være helt greit.
Jeg kjøper karbonade eller krabbeklør til hun som ikke tåler reker. Unngår å putte paprika i gryta siden ei anna ikke kan fordra og blir kvalm av paprika. Fullstendig løsbart.
I bursdager tenker jeg på muslimer og allergier.

Om jeg ikke har mistanke om noe så serverer jeg hva enn. Men om noen fikser seg selv i bursdag fordi man ikke ønsket å bry verten med sine preferanser. Ja da kunne det ikke falle meg inn å bli fornærmet? For meg er drt helt uforståelig at noen kan bli det. Så lenge det er en grunn.

__________________
Tuppa 04, Tassen 06, Spiren 09

Sist redigert av Trulte : 30-03-15 kl 15:18.
Trulte er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no