Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Den tradisjonelle julepyntkrangelen

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-12-14, 12:35   #11
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.398
Blogginnlegg: 361
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den tradisjonelle julepyntkrangelen

Jeg er også estetiker, men har valgt å svelge vondtene jeg får - det er jo ikke sånn at jeg skal bestemme hvordan alt skal se ut her i huset, selv om jeg vet best, liksom.

Vi har glorete, blinkende tivolilys i hagen. Mannen elsker dem, sikkert mest fordi jeg synes de er så grusomt stygge, men de kommer opp hvert år, uansett. Jeg tenker at kompromiss er viktig når det gjelder ting som handler om tradisjoner. Og så synes jeg selvsagt at hvis man har sterke meninger om hvordan noe skal være, så må man også ta del i utførelse og opprydning og nedpakking.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no