Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Den tradisjonelle julepyntkrangelen

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-12-14, 22:45   #11
Input
Bør lage seg en tittel selv
 
Input sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: Oslo
Innlegg: 25.714
Blogginnlegg: 159
Input har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den tradisjonelle julepyntkrangelen

Opprinnelig lagt inn av him, her.

I og med at dette er noe det ikke går an å bli enige om, må dere finne ett eller annet kompromiss. Dere kan få hvert deres rom, han kan få treet og du kan ta resten, dere kan ta annenhvert år, dere kan la ungene bestemme, eller en av dere kan "bytte bort" pyntevetoet mot veto i andre saker etc Mange muligheter.

Og så må jeg humre litt av de som ikke bryr seg om pyntingen eller ikke har noen konflikter om det og derfor ikke kan skjønne at et emne ikke kan krangles om. ALT kan krangles om med den rette attituden (attituden kan feks være: Jeg har alltid rett, det er alltid din feil når noe går galt, min subjektive mening skal telle like mye som objektive fakta - jeg kan fylle på listen ved behov ...)

Selvfølgelig kan det det. Og da mener jeg oppriktig at om man krangler om julepynt, må man seriøst ta seg sammen.

__________________
♥ Storebror, des. 2010 Lillesøster, mar. 2020 ♥

Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli.
Input er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no