Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Straff for uro blant 6-åringer

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-12, 19:57   #11
nokon
Librocubicularist
 
nokon sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2011
Innlegg: 13.755
Blogginnlegg: 175
nokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Straff for uro blant 6-åringer

Eg har også problem med å tru at det kan vere så rigid, altså. Å inndra goder på grunn av uro, er greit. Å inndra goder fordi ein førsteklassing, første veka ikkje har skjønt å rekke opp handa, høyrest så far our ut, at eg har problem med å tru at denne framstillinga er riktig.

Sitat:

Fem kryss på en uke for overtredelser som ikke å sitte rolig eller ikke å rekke opp hånden når man skal si noe, er alt som skal til for at fem-seksåringene ved Os skole i Halden straffes med å bli utestengt fra en hyggelig aktivitet på fredag,skriver VG.

frå NRK

Eg skulle gjerne sett reglementet og hatt andre kjelder enn vg, på akkurat dette.

nokon er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no