Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvordan er DINE tradisjoner på julaften?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-11, 22:47   #2
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.762
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan er DINE tradisjoner på julaften?

Hos oss har vi lite som er helt spikret på julaften. Alle liker pinnekjøtt til middag, det spiser vi gjerne litt før kl 17 for å rekke unna pakkekaoset. TV står på litt i løpet av dagen, men vi passer også på få luftet oss litt i løpet av formiddagen.

Ja også er det juletre som pyntes lillejulaften, jeg har innsett at det hyggeligste er når barna er med og pynter.

Vi er enten hos besteforeldre eller har besøk hjemme hos oss. For noen år har vi avsluttet julefeiring som inkluderer flybilletter. Om noen år reiser vi kanskje til syden igjen, men da tar vi jula på forskudd eller etterpå.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no