Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Usosiale røykere i festlige lag

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-11-11, 14:51   #11
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.854
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Usosiale røykere i festlige lag

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Men om det er et sommerbryllup og behagelig temperatur ute, så kunne vel andre også gå ut?

Det tenkte jeg også. Jeg har ikke røkt på mange år, men det hender rett som det er at jeg tar med meg vinglasset mitt og setter meg sammen med røykerne ute. Det er en hyggelig måte å få snakket med flere på, og dessuten er det godt med frisk luft et par ganger i løpet av kvelden.

Sommerbryllup på varme sommerkvelder, synes jeg er helt naturlig at foregår både ute og inne. Jeg synes i grunnen det er mer sært at bruden blir snurt enn at folk befinner seg ute da.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no