Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Er det bare jeg som er uhelbredelig nysgjerrig? (NRK P3)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-03-07, 10:01   #14
Observatøren
Bør lage seg en tittel selv
 
Observatøren sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.730
Blogginnlegg: 25
Observatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det bare jeg som er uhelbredelig nysgjerrig? (NRK P3)

Opprinnelig lagt inn av Claire, her.

På generelt grunnlag vil jeg si at jeg håper din uttalelse om at man ikke har "en sjanse i rettssystemet" i en slik sak ikke er representativt. Det ville vært trist for alle de som kanskje kvier seg for å anmelde lignende saker; såkalte "nachspiel-voldtekter".

Hun har all mulig rett til å uttale seg om det som har skjedd - men jeg merker at måten hun har gjort det på, gjør at jeg stiller meg tvilende i sannhetsgehalten i det hele. Jeg regner ikke Se og Hør som et ansvarlig, tillitsvekkende medium for slike saker, ei heller Mina på P3.

Jeg synes absolutt hun bør anmelde, og forfølge saken. Spesielt nå som det viser seg at hun selv kan bli straffet på grunn av uttalelsene.

Observatøren er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no