Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-06-11, 14:27   #11
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Opprinnelig lagt inn av Lisa, her.

Jeg har sett flere brukere klage på at de får dårlig eller lite respons på innlegg eller bidrag, og ofte trekkes konklusjonen at de dermed ikke er ”verdsatte” brukere. Jeg tror dette er en veldig feil konklusjon å trekke og er ganske sikker på at du er en bruker som veldig mange setter pris på.

Jeg skjønner godt hva Urt mener, men er enig med Lisa at følelsen av å bli oversett nok ofte ikke stemmer. Kommunikasjon på forum er utfordrende på den måten. Man ser ikke de man snakker med, og det er ikke mulig å signalisere at man har sett det noen har skrevet uten å skrive et eget innlegg. Og det er ikke sikkert at folk har nok på hjertet til å gjøre det, eller at de husker å prikke - kanskje særlig ikke her på FP hvor det er forventet at innlegg skal inneholde mer enn nikking og "signering" og at man skal bruke prikkene til å belønne spesielt velskrevne innlegg. Dermed kan man fort føle seg usynlig. Jeg tror jeg må bli flinkere til å prikke.

__________________
Gutta -04 og -07
Tangina er ikke aktiv  
 

Emneord
klassiker


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no