Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Pannekaketråden med tvist

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-05-11, 10:49   #11
Nip
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2010
Innlegg: 3.725
Nip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smartNip imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Pannekaketråden med tvist

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Forrige gang Hiawata var borte fikk han kyllingnuggets. Jeg aner ingenting om tilbehøret, eller om de var hjemmelagede eller ikke. Jeg driver ikke kryssforhør av hva han får servert borte.

I dag skal han ha med seg noen hjem, og da blir det enten pasta med tomatsaus (med rødvin, uten sukker), eller hjemmelagde kyllingnuggets, ostesaus og couscous. Vi har alltid brokkoli, plukkgrønnsaker og salat til.

Gjør du ikke?

Jeg sender med sønnen min kamera og ett skjema, så han kan ta bilde av maten i tillegg til krysse av for hva slags matvarer han får i seg - også har vi samtaletime om det når han kommer hjem - da rekker han ikke lekser eller kveldsmat - men vi bruker jo tross alt tiden på noe fornuftig.

Nip er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no