Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Bomkjøp av barnehagesekk

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-10, 22:01   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.298
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bomkjøp av barnehagesekk...

Det synet skulle jeg likt å se...

Tenkte at om vi bare hadde oppi matboks, og fruktmatboks (Ja, de tillater frukt til frokosten. Ikke joghurt, for noen kan bli misunnelig, men ingen blir misunnelig på frukt visstnok, for alle frå frukt 14.30... Det hjelper lite å fortelle min toåring klokken 8.30 at han får frukt 14.30, får noen frukt (og det vet jeg det er en som kommer til å få, der er en fruktelsker til) bør han også ha med seg, ellers kan det bli trøbbel... dessuten er da frukt sunt og godt (og altså, "frukt" er relativt, hos oss går tomat, agurk og papirka og gulrøtter absolutt også i slik "snopeskål"...)

Et par matbokser og evt drikek flaska. Litt skifttøy dersom det er bare litt som må erstatte (er et mye tar heller den voksne det) Så burde han vel klare å stå rett opp, eller?

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no