Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Er det praktisk med skallklær til småbarn?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-04-10, 21:19   #7
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er det praktisk med skallklær til småbarn?

Opprinnelig lagt inn av Bille, her.

Ja, det er ikke som alternativ til vinterdress i bhg. på vinteren altså. Da går vi for skikkelig varm bekledning. Jeg tenker vel mest på mellomsesongene, samt kanskje hjemme eller på hytta om vinteren. Men jeg er vel tilbøyelig til å tenke at det kan bli for kaldt.

Vi bruker skalleklær nå, både hele dresser og todelt. Det går også som regntøy om sommeren. Og jakkene brukes på litt kalde dager i barnehagen. Her brukes skalleklærne hele året bortsett fra når det er minusgrader, da tar vi frem vinterdress. På våte dager om vinteren er de gull, tørker mye fortere enn en tykk dress.
Jeg er veldig glad i skalleklærne våre, det er vel de plaggene som blir mest brukt her i huset. For vår del er de virkelig verdt investeringen.

Nin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no