Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Kunne dette vært en "regel" i forhold til personangrep i diskusjoner?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-03-10, 19:11   #10
era
Bør lage seg en tittel selv
 
era sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: østfold
Innlegg: 3.538
era har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kunne dette vært en "regel" i forhold til personangrep i diskusjoner?

Noen som husker hvordan FP startet?

Enig med noen uenig med andre- sensur er noe drit, personangrep og hets like så. Jeg synes det er lite av det her inne i forhold til hva det kunne vært, og det er jeg som bruker litt stolt av, de som er mest hårsåre og ofte mest ufine trenger ikke noe mer besyttelse enn den jevne brukers folkeskikk og pinlighetsterskel og det er ganske unikt og ganske stilig og noe vi har lov å være litt selvdiggende i forhold til.

Som ny gravid har jeg begynt å snuse litt rundt i "den andre nettverden " igjen og har fått god kontakt med min indre misantrop. :urk:

__________________
00 04 10
era er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
personangrep


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no