Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Halve kroppen ser skamslått ut, ære være Gina Tricot

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-09-09, 22:47   #25
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Halve kroppen ser skamslått ut, ære være Gina Tricot

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Jeg sitter og lurer på om jeg skal klage til Cubus selv, for enern tok i bruk en sort bukse før jeg rakk å vaske den. Og nå er toalettsetet lilla.

Slike ting skal du ikke lure på en gang...det er bare å gjøre det!

Når butikkene får inn varer, så sjekker de jo ikke ut hvert enkelt plagg. De blir hengt ut i butikk, og så solgt. Og er det feil på varene, så er de avhengige av å få tilbakemeldinger fra kundene.

Jeg har selv jobbet i butikk i mange år, og vi tok alltid i mot reklamasjoner med stor takk. Kunden fikk nesten uten unntak alltid medhold, og fikk da enten et avslag i pris eller ny vare, alt etter som hva som far problemet.

Var det gjentatte reklamasjoner på samme vare, med samme feil, så ble det varslet videre, og tiltak ble gjort. Enten ved at partiet ble trekt tilbake, eller i tilfeller med løsfarger, så ble varene merket.

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no