Sv: Spinoff fra "farlige slankeråd for ammende": Hva forbinder du med ordet slanking?
Jeg har ingen vekt- eller kroppsissues og kunne fint kalt livsstilsendringskjøret mitt for slanking, men jeg forsøker å kalle det for livsstilsendringskjøret for å unngå misforståelser. Jeg kaller egentlig alle forsøk på vektreduksjon for slanking, helt uavhengig av metoden som benyttes, selv om man insisterer på at vektreduksjon bare er en bivirkning.
Svar på spørsmålene:
1) Jeg tenker ingenting. Jeg tenker først mindre flatterende ting hvis slanking for denne ammende barselkvinnen innebærer pulver, ensformig matinntak i små mengder ("eplekur", "suppekur" osv.) osv.
2) Min slanking (livsstilsendring, jadda) innebærer trening (1 mil power walking med barnevogn 3 ganger i uken - 8 km oppover og 2 km nedover) og normal mat i kontrollerte mengder.
__________________
Du har fått et møljetall. Vil du splitte eller herske?
|