Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Takhøyde i forum

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-04-08, 01:43   #11
Enhjørning
Gullfisk
 
Enhjørning sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
Enhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt av
Standard

Sv: Takhøyde i forum

Opprinnelig lagt inn av Lisa, her.

HVis noen blir sure fordi en av "kjernen" har blitt kritisert så får dere være det. Jeg har lov til å si at jeg synes fjasing er et problem, selv om jeg er klart over at jeg har kritisert en som det kanksje ikke er lov å kritisere skjønner jeg.

Dette handler ikke om hvem du "har lov til" og ikke "lov til" å kritisere.
Jeg anser meg ikke akkurat som "en av kjernen", som du så flott kaller det, men synes likevel gjentatte personangrep blir for dumt, og dette med at du tillegger debattantene klikkmentalitet og holdninger som jeg personlig ikke skjønner hvor du har fra.

At noen har bedre kjemi sammen enn andre, er uunngåelig når så mange mennesker samles under samme forumtak - enten det nå er lavt eller høyt! - men derfra til klikkdannelser og mobbmentalitet er det et stykke.

Og så er jeg enig med padda i at det er ganske usaklig og litt ufint med all den antydningen du bedriver, og dette jeg opplever som å provosere bare for å tvinge gjennom poenget ditt.

__________________
"Dewey var en fin fyr." (sitat: David Massey, HiO)
Enhjørning og gutta: 02.09.69, 11.01.05 og 27.08.09
Enhjørning er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
fjasing, forum, informativt, klassiker, selvjustis, takhøyde

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no