Sv: Det er ikke billig å shoppe til unge i bhg.
Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.
Men du må jo innse at du har et helt annet behov når barna ikke er ute i lavere enn minus fem og vindstille da Michayla?
Hadde ikke ungene mine hatt ull i flere lag på vinterstid hadde det blitt svindyrt å handle inn gode nok alternativer.
Jeg skulle gjerne brukt pengene på noe annet, men jeg ser ikke at det er så mange alternativer. Alternativene du har listet opp ville ikke redusert budsjettet vårt noen ting.
Veldig rart at andre barn i vår omgangskrets, samt et søskenpar i friluftbarnehage bruker samme klær som oss og gjør som oss? OG er varme og tørre i tillegg.
Altså hvis en VIL spare penger så klarer man det fint mener jeg, ved å kjøpe brukt, leite på bruktbutikker, handle på salg (av både rimlige og dyre merker).
(nettopp kjøpt 5 par ullvang sokker og lue med trumf poeng )
Vi klarer dette helt fint og mange rundt oss.
Vi har råd til å kjøpe allt nytt, men ser ikke nødvendigheten i det...
Enkelt og greit.
__________________
•·.·´¯`·.·•  •·.·´¯`·.·•
´*•.¸(*•.¸ ♥Gutt 99-01 og 03♥¸.•*´)¸.•*´
|