Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Epstein og Mette Marit

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-26, 21:23   #11
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.827
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Epstein og Mette Marit

Opprinnelig lagt inn av Darth, her.

Kommentarfeltene gir jeg ikke fem flate øre for, generelt sett mener jeg at de må kutte ut å hate så inderlig mye. De hater Mette Marit, de hater Jonas Gahr Støre, de hater den ene og den andre. Jeg kan ikke se hvorfor hun ikke skal bli dronning på grunn av dette, så vidt jeg vet har hun ikke gjort noe kriminelt? Hun har vært dum, og hun har beklaget at hun har vært dum. Hvis noen skal miste jobben sin på grunn av dette, så må det være noen i politiet, ikke kronprinsessen.

Jeg er enig med Darth. All denne hatingen syns jeg man kan stappe et visst sted. Jeg er slett ikke sikker på at alle som i denne tråden sitter på sin høye hest og dømmer MM og andre nord og ned, ville vært så mye mer fantastisk om de selv var i tilsvarende situasjon.

Jeg har ikke nilest alt som har kommet. Har det noe sted kommet fram at MM har gjort noe som er ulovlig?

For meg er det helt utrolig at dette er det som diskuteres, når det for eksempel har kommet informasjon om at Trump har stukket en finger opp i skjeden på mindreårige jenter for å teste om de er "trange nok". Framfor andre folk. Voldtatt 13-åringer. Fy faen! Men det har visst ikke norsk media giddet å bry seg om.

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no