Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Singelliv og dobbeltseng

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-07-24, 18:15   #17
Snippa
Jo flere jo bedre...
 
Snippa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.168
Snippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Singelliv og dobbeltseng

Husk at 160 bare er ikea-mål. Standard størrelse er 150 eller 180.
Jeg ville antagelig valgt 150 hvis jeg tenkte at jeg stort sett skulle sove alene i den. Alene i 180 blir jeg sovende på den ene sida, i 150 midt i.
Ellers ville jeg gjerne hatt 200 eller 220 bredde om jeg kunne med mannen. Sover absolutt ikke godt hvis jeg ikke får ligge for meg selv.

Snippa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no