Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hårvekst og sommer

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-08-16, 12:48   #11
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hårvekst og sommer

Opprinnelig lagt inn av noen, her.

Og jenter påvirkes ikke av andre jenter?
"Moren til Nina har sagt at hun bør barbere håret under armene. Det er urenslig/ekkelt/lite jentete med hår under armene, sier moren til Nina."



Nettopp. Hjemme hos oss har det ikke kommet opp spørsmål om dette enda, men der som med mange andre ting vil jeg antakeligvis forklare at mange damer og noen få menn fjerner hår, at det tenkes forskjellig rundt det og at det kan være greit å tenke over hvorfor man gjør det ene eller det andre. Vil de fjerne håret kommer jeg til å hjelpe dem med å finne den beste metoden.

Selvfølgelig påvirkes alle av andre. Det er derfor jeg synes det er ganske militant å mene at andre f.eks er sjåvinistiske dersom de veileder barna sine i hva som er ansett som vanlig å gjøre og ikke.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no