Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

"Tårnfrid" fratatt omsorgen for sitt barn

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-06-07, 16:35   #11
ElinM
På vei
 
ElinM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.982
ElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de fleste
Standard

Sv: "Tårnfrid" fratatt omsorgen for sitt barn

Opprinnelig lagt inn av Kasia, her.

Nei, og det var med vilje. Det er min mening etter å ha lest igjennom tråden flere ganger, fordi dette er et tema som interesserer meg, at omsorgssvikt blir brukt utenfor definisjonen. Jeg vil helst ikke peke ut noen innlegg fordi det skaper en personifisering av debatten som jeg ikke syns vi er tjent med. Dette er en interessant debatt og jeg vil ikke at den skal ødelegges med skittkasting og uthenging av nick.

Jeg spør ikke for å skape skittkasting og uthenging av nick. Jeg spør fordi jeg ikke ser at noen har laget egne definisjoner på omsorgssvikt, og jeg er interessert i å vite hva du mener og hva du underbygger disse påstandene med. Det aner meg at du for eksempel kanskje mener at jeg har gjort det. Og det er i så fall feil.

ElinM er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no