Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Har du kunstig juletre?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Har du kunstig juletre?
Ja, og det er jeg veldig fornøyd med! 87 46,03%
Ja, men det er bare fordi vi må - jeg liker det ikke 13 6,88%
Nei, men jeg vurderer å kjøpe det 25 13,23%
Nei, og det vil jeg heller aldri ha 62 32,80%
Har verken ekte eller kunstig juletre 2 1,06%
Deltakere: 189. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-11-15, 22:04   #11
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.118
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har du kunstig juletre?

Opprinnelig lagt inn av Pebbles, her.

Det høres utrolig koselig ut! Det er typisk sånt vi har lyst til å gjøre men ikke får gjort i desember - det blir alltid hastekjøp 22. desember.

Det er kjempekoselig! Vi er heldige, for gården ligger fem minutt herfra. Dermed er det lett å svippe innom når været er greit. Barna løper som gale fra tre til tre og synes det ene er finere enn det andre, og jeg blir tilslutt "treblind" og faller pladaskt for et som er både bredere og høyere enn stua. De ser veldig mye mindre ut i skogen enn inni stua... Så de siste årene har mannen dobbelsjekket at treet ikke er noe særlig høyere enn ham.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no