Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

aC gjør charter igjen

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-01-10, 21:13   #11
Slettet bruker
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: aC gjør charter igjen

Opprinnelig lagt inn av Elin, her.

Feil, feil, feil. Ikke noe problem å oppleve kultur selv om man velger et familieanlegg. Man MÅ ikke oppholde seg på hotellet og bamseklubben hele tiden. Masse kultur å oppleve flere steder.
Kultur-adspredelsen i Egypt ligger laaaaangt unna de tradisjonelle feriestedene som Sharm el Sheikh og Hurghada osv. I disse feriebyene dreier alt seg om hotellet og stranden og intet annet.

Øh. Jeg har vært der. Har du?
Jeg har opptil flere ganger i denne tråden nevnt tur både med ubåt og med jeep som var veldig ålreit. Jo - det er et godt stykke til pyramidene. Ikke uoverkommelig langt - jeg var der jeg - men det er et godt stykke ja.

Men det er altså en nydelig måte å la ungene bade og seg selv nyte livet noen dager. Jeg har ikke vært på kanariøyene så jeg kan ikke uttale meg om dem. Men de hotellanleggene i Egypt som man stort sett ender på er helt utrolige. De er så langt fra et sydenhotell som ser ut som Stovner som du kommer innenfor charterkonseptet.

  Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no