Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråd #15

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-23, 20:54   #11
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråd #15

Opprinnelig lagt inn av Fersken, her.

Lurer på om man kan logge inn på Helsenorge med MinID når man er under 16 og ikke BankID. Det må jeg få min 15,5-åring til å teste om hun fortsatt har kodene hun fikk tilsendt automatisk da hun holdt på med å søke til tidlig i år.

Og for å gruffe. FLUER! Feite fluer som surrer seg inn i stuen og er fortsatt raske nok til å smette unna fluesmekkeren. Ikke søren om de(n) flyr ut igjen selv om verandadøra står oppe på vidt gap hele dagen.

Min sønn har ikke minid, så han er rett og slett utelukket fra helsenorge, jeg syns det er helt håpløst.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no