Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Burger på Døgnvill, Tjuvholmen

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-10-16, 10:32   #32
GinaK
Tja...
 
GinaK sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.141
GinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt av
Standard

Sv: Burger på Døgnvill, Tjuvholmen

Har spist.
Godt at vi bestilte kanskje, for alle bord var opptatt. Hele tiden. Betjeningen var kjappe med å rydde av og få inn nye. Allerede klokka 18.
Var helt greit. Hyggelig betjening og alt var bra der.

Jeg spiste burger med blåmuggost og det var litt kvalmenes men gikk akkurat. Bra tips å ta av toppen for da orket jeg alt. Søtpotetfries også. Det er deilig.

Gutta spiste burger med bacon og de koste seg med den.
Vi tok en aiolidip pluss at minsten ville smake på en chilidip. Sterk altså. Kan ikke skjønne at noen klarer å dippe flere ganger i den. Da har vi smakt.

Men for å være ærlig så synes jeg burgeren på Buns Burger var mye bedre. Pluss at det var utrolig digg at de var honningglaserte. Så neste gang skal vi gå dit. Og får ha den Nighthawk til gode.
Jeg er litt sjokkert over at det koster 1200,- å spise en burger liksom.

Takk for alle tips.

__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005
Jeg eldes ikke - jeg mørner.
GinaK er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no