Sv: Takk for meg
Opprinnelig lagt inn av Toffskij, her.
Jeg synes vi burde få lov til å gå videre nå, med god margin. Jeg er møkk piss drittlei. Som moderator og privatbruker.
Opprinnelig lagt inn av Røverdatter, her.
Fjasingen er et forsøk på, nok en gang, å gå videre med normal forumbruk. Ikke latterliggjøring av de som velger å forlate forumet. Iallefall for min del. Saken står som den står og det blir ingen annen løsning. Det tjener ikke til noe å riste og rive i forumet i uke etter uke, det er som det er.
Også er det jo unektelig noen likheter mellom denne situasjonen og den som oppsto da FP startet opp i 2006. Det er jo litt morsomt å harselere over seg selv i forhold til det.

Jeg vil bare at det fremdeles skal være et hyggelig sted å være, for alle. Jeg blir lei meg på egne vegne og andres når det blir som det har vært her nå.
Og når til og meg jeg er med på fjaset i etterkant, da er det nok.
__________________
Gullet -63, M -87, W - 01. lille E -03
|