Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Kasias krimskrams

Facebook - statusmeldinger, del 2

Kasias krimskrams Lenker, tester, vitser og andre kuriositeter

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-11-11, 15:38   #11
Flubby
Crazy Cat Lady
 
Flubby sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Tromsø
Innlegg: 4.719
Blogginnlegg: 349
Flubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Facebook - statusmeldinger, del 2

Opprinnelig lagt inn av Nyx, her.


Og så la jeg til i kommentarfeltet:

Eller gå inn på facebook-siden til Rosa Sløyfe-aksjonen og kjøp en rosa sløyfe til ditt profilbilde for 30 kr, hvis det egentlig er det at du vil vise til alle på vennelista hvor politisk korrekt du er og hvor mye du bryr deg.

Med den ordlyden tviler jeg på at du frister så veldig mange til å støtte en god sak, og da synes jeg du like gjerne kan la være. Jeg har ikke satt en rosa sløyfe på profilbildet mitt for å være politisk korrekt, men fordi dette er en sykdom som har rammet min nærmeste familie og som jeg er i risikogruppe for å få selv, og dermed brenner jeg for denne saken. Å fjase det vekk som "politisk korrekthet" blir bare for teit.

__________________
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
Tenåringen-95 og Trassungen-09
Flubby er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no