Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Inntak av søtsaker/usunn mat på festdager?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-05-11, 13:22   #11
Kaija
WF: Sausnebbet
 
Kaija sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.062
Blogginnlegg: 120
Kaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt av
Standard

Sv: Inntak av søtsaker/usunn mat på festdager?

Mine spiste havregryn eller brød til frokost + epler.

På skoleplassen fikk de det de ville av popcorn, pølse, is, brus, kake o.l. De store fikk penger som de styrte selv, 100 kr hver. Mens minsten var under min ikke særlig strenge kontroll. Begge storegutta hadde greit med penger igjen etter seansen, og da hadde de til og med brukt noe på lodd, så jeg tror inntaket av usunt ikke var så galt.

Hos foreldrene mine fikk de så mye de ville av pølse i lompe eller (hjemmebakte) brød (med store mengder ketsjup, sennep, engkarse og sprøløk), eple, kake, is og brus.

Kaija er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no