Sv: Den tradisjonelle julepyntkrangelen
Krangel hadde det neppe blitt, men for meg som mistrives når noe er estetisk grelt, hadde det ikke vært lett å være overbærende og la huset overpyntes på den måten. Jeg er ingen interiørfreak og jeg forlanger ikke perfeksjon, men jeg får vondt i estetikken (og det er ikke å kimse av!) når det blir for mange farger og glitter og bling på én gang. Det høres jo flott ut å være en sånn laid-back person som ikke nedlate seg til å krangle om uvesentligheter, men for min del høres det verken kjipt eller overdrevent anstrengt ut å synes det er et problem å feire en hyggelig høytid i schtøgge omgivelser.
Jeg har altså dessverre ingen gode råd, men jeg kan fortelle deg at jeg ikke synes du er dum og teit og sånn som føler det slik!
__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
Sist redigert av Pebbles : 21-12-14 kl 11:24.
|