Skremmern
32k innlegg
Er vi kommet så langt nå at vi også vil forby søppel som stinker?
Bare lov å kaste ting som lukter godt, og spesielt hvis man skal kaste det i andres søppelkasser. :noterer:
Startet av Estrella 439 svar 74k visninger
Til nyestesjuggerpløm skrev:Jeg hadde ikke løftet et øyenbryn om noen kastet hundeposen i søpla mi.
bønna skrev:Jeg er litt delt på dette med å kaste hundebæsjposer oppi søppelkassa - på den ene siden er det mye bedre enn at de ligger på veien/fortauet, på den andre siden så blir vår søppelpose også full og vel så det ved henting. Andre's søppel har vi rett og slett ikke plass til.
safran skrev:Alternativet er jo ikke å kaste det på bakken, men å ta det med hjem i sin egen søplekasse. Alvorlig banan.
rine skrev:Jeg synes de stinker, ja lukten av våt hund får meg faktisk til å brekke meg. Jeg innser også at det sikkert er meg det er noe i veien med her, siden halve befolkningen finner stor glede i dette dyret.
Logg inn for å svare i denne tråden.