I dag skal vi ha helstekt svinenakke, har ikke helt bestemt tilbehøret enda. Forslag?
Dixie Diner
48k innlegg
Vi skal ha hjemmelagde vårruller, med ris, salat og søt chilisaus. Jeg skal lage chilisausen selv også, men har kjøpt en flaske i tillegg i tilfelle det går skeis.
tante Veronica
628 innlegg
Lammefrikassé (På tide å tømme litt av fryseren).
polarjenta
27k innlegg
Kyllingwok.
vixen
11k innlegg
Lapskaus. Om jeg får det til.
Puslingen
4k innlegg
Planen var parmesankylling, heilt til eg gløymte å kjøpa parmesan. Så då vert det vel berre kylling då.
Sissel
4,7k innlegg
Hjemmelaget pizza står i ovnen as we speak.
Maxine
7,1k innlegg
Ovnsbakt steinbit med smørdampet brokkoli, og hjemmelaget potetmos 🙂
Syrin
5,4k innlegg
Ein slags arbisk-inspirert kylling. Kyllingbryst med kummin og alskens krydder, olivenolje, kvitløksbåtar, løk, sitron og oliven. Basmatiris til.
Rester av søndagsmiddagen som var ovnsstekte koteletter.
Puslingen
4k innlegg
Siden mannen tydelegvis ikkje evna å laga middag i går (lørdag og søndag er hans dag), gjer eg eit nytt forsøk på kylling i dag. Denne gongen i wok m/ sursøt saus og nudler.
Señora
8,5k innlegg
Kjappmiddag i dag, burger i brød og salat.
:månåfotballtreninga:
Apple
9,9k innlegg
I går laget mannen pinnekjøtt. I dag prøver jeg meg på hjemmelaget lasagne for første gang.
NI
Nip
4k innlegg
hjemmelaget tomatsuppe med egg + makaroni til gutta, de får også grove pannekaker til 🙂 Jeg lager meg nok falafler etterpå også 🙂
Marla Singer
2,4k innlegg
I dag blir det resteform med kylling, fullkornspasta, ostesaus, vårløk, paprika og løk. Litt lite grønnsaksvariasjon, men til gjengjeld store mengder av alt siden det må spises opp. Fornøyd med rensket kjøleskap og samtidig middag ferdig på 0,0.