Dolly.
- Lille meg7,7k innlegg
- Lille meg7,7k innlegg
Jeg svarte på en spørreundersøkelse i dag, og for første gang måtte jeg velge at jeg bodde sammen med "ektefelle uten hjemmeboende barn".
- Ine13k innlegg
At Marius Borg Høiby er fotografert inne på Rikshospitalet, av Vårt lands journalist. Skal de begynne å fotografere resten av kongens pårørende inne på sykehuset som er på besøk også?
- Blondie46k innlegg
Hele dekningen av kongens sykdom er ganske etisk utfordrende, synes jeg.
- -ea-43k innlegg
Altså Vårt Land! Hvorfor trodde jeg bedre om dem...
- Ine13k innlegg-ea- (#465) skrev:
Altså Vårt Land! Hvorfor trodde jeg bedre om dem...
Jeg skrev epost til redaktøren. Fikk svar; han skrev bildet var tatt i tråd med god presseskikk. Og at det hadde nyhetsverdi siden han har fotlenke.
- star24k innlegg
Enten ørebetennelse eller kvise etc. Minsten kunne ikke se noe, men det føles kviseaktig. Og hver gang jeg tenker det, så føles det ut som betennelse.
Ubehagelig er det da. - Millen27k innlegg
- star24k innlegg
Nå som jeg visste hva jeg skulle ha, men så driver butikken med ombygging og det jeg skulle ha var utilgjengelig.
- Lavender12k innlegg
E-Golf på verksted som er spesialister på varme / ac anlegg ringer tilbake og sier de skal ha 35 000,- pluss for å fikse bilen min, det anbefaler han ikke, men han kan godt tenke seg å legge inn skambud på den privat.
- løve7021k innlegg
Jeg gruffer over at jeg klarte å glemme bilnøklene (til bilen som stod igjen i stallen) i AirBnB leiligheten. Må prøve å få ekstranøkkelen til å virke mens jeg venter på å få den sendt med posten.
- Adrienne33k innlegg
Har hatt hodepine konstant siden en eller annen gang sist uke.
- løve7021k innlegg
Det ser dessverre ut til at det er en stund til jeg kan begynne å jogge igjen - selv om jeg er ferdig med walkeren. Det er kjipt 🙁
- Blondie46k innlegg
Djees. Jeg lurer på hvilken tarm-Gud jeg har fornærmet i mitt tidligere liv.
Jeg fikk påvist cøliaki for 13 år siden og nå viser det seg at jeg har Chrons også.Ernæringseksperten vil at jeg skal spise low fodmap.
Jeg tåler i tillegg ikke egg, så nå lurer jeg oppriktig på hva jeg skal spise.
- Millen27k innlegg
Det var mye,Blondie
- løve7021k innlegg
Blondie
- Shun2,1k innleggBlondie (#474) skrev:
Djees. Jeg lurer på hvilken tarm-Gud jeg har fornærmet i mitt tidligere liv.
Jeg fikk påvist cøliaki for 13 år siden og nå viser det seg at jeg har Chrons også.Ernæringseksperten vil at jeg skal spise low fodmap.
Jeg tåler i tillegg ikke egg, så nå lurer jeg oppriktig på hva jeg skal spise.
Jeg har bekjente som har spist seg nærmest friske fra Chrons ved å spise renvare carnivore kombinert med fasting.
Ikke ortodoks forskningsbasert - mer erfaringsbasert.
- Blondie46k innlegg
Vi har Chrons i familien og jeg får god oppfølging av ernæringsfysiolog, det er bare litt skummelt og uoversiktlig nå. Jeg må bare sette meg inn i det.
Carnivore vil funke dårlig når jeg ikke kan ha melkeprotein og egg.
- star24k innlegg
Blondie
- Nenne46k innlegg
Offentlig forvaltning som vil ha masse rapportering fra næringslivet, uten helt å vite hva de vil ha og hvorfor de vil ha det.
Nå har jeg prøvd å to uker å få et klart svar fra NVE, men det er klin umulig. I dag fikk jeg endelig noen i tale og da kunne vedkommende fortelle at alle som kan svare er bortreist sammen i tre dager med tett program. Hvorfor drar de bort og er utilgjengelige rett før en diger frist? De skal ha svar fra mer enn 2000 og bare 80-ish er kommet inn. Da kan ikke hele avdelingen være utilgjengelig i tre hele arbeidsdager!
Logg inn for å svare i denne tråden.