rajraj skrev:Å, jeg angrer egentlig på at jeg solgte kjolen. Jeg har flere ganger hatt skikkelig lyst til å ta den på meg og gå på fest og være litt sånn "What do you mean, overdressed?".
Skilpadda
60k innlegg
Startet av Odelia 125 svar 17k visninger
Til nyesterajraj skrev:Å, jeg angrer egentlig på at jeg solgte kjolen. Jeg har flere ganger hatt skikkelig lyst til å ta den på meg og gå på fest og være litt sånn "What do you mean, overdressed?".
Skilpadda skrev:Jeg brukte min på fest minst én gang senere samme år. Men den var grønn, da, og så brukte jeg en svart jakke til i stedet for den hvite jeg giftet meg i, så det var ikke like påfallende. Skulle gjerne brukt den flere ganger, men jeg vokste dessverre ut av den og tviler på at den kommer til å bli passe igjen. (Men ett bryllup, én bryllupsvennefest og én fest til er jo mer enn de fleste får ut av brudekjolen.)
Logg inn for å svare i denne tråden.