Millen
27k innlegg
Tror ikke Biden ville vunnet over Trump dessverre.
Startet av Tallulah 500 svar 87k visninger
Til nyestePamina skrev:Skuffet over evnen til å treffe på han som skjøt.
Tallulah skrev:Sånn går det når man bygger ned mulighet til utdannelse, man ikke underviser i kunnskap om kulturer og religioner overhodet, ikke har et system for fysisk og psykisk helsehjelp som fungerer, ikke har arbeiderrettigheter, ikke har barselrettigheter, støtter oppom et system der man oppfordrer til svart inntekt (ikke skattlegger tips), som igjen fører til mindre penger til statlige systemer som kunne tatt ansvar for mye av dette.
Og det er ikke slik at demokratene er så veldig greie på noe av dette de heller. Så å bli sint på en arbeiderklasse som har INGENTING, og som ikke vil stemme på et parti som har brukt valgkampen til å snakke om MIDDELKLASSEN, syns jeg er ganske tåpelig.
him skrev:Jeg må jo si at selv om jeg ikke er begeistret for Trump, så er det ikke urimelig at de som stemmer i USA har seg selv og sitt beste i tankene og ikke NATO, Ukraina og Palestina.
him skrev:Jeg kan ikke si at jeg selv tenke på så mye på hverken Sudan eller Kongo da jeg selv stemte.
Strå skrev:Du kan så mye Tallulah. Innleggene dine i denne tråden gir meg mye informasjon.
Tallulah skrev:Om man utdanner befolkningen sin, vil jo det føre til mer nyskapning. Det ligger så enormt med uutnyttet potensiale i amerikas arbeiderklasse.
Logg inn for å svare i denne tråden.