Embriksmamma
13k innlegg
Da var kalendre, julekort og ungenes juleantrekk fikset. En julegave har jeg også kjøpt - har mange igjen men synes det er koselig å gjøre det meste av gavehandlingen i desember. Føler meg rimelig i rute 
Nin skrev:Julekort fikset.
Penklær til sjefen i boks.
Må ut og lete opp noe ok klær til gamlemor og gamlefar. Det er absolutt på tide med en fornying. Vurderer sterkt å ha et MycinnamonGirl party for å få antrekket til mor i boks. 😀
Nin skrev:Jeg har så lyst å begynne og pakke inn kalendergavene.
Må skjerpe meg litt, spare de litt til. Om jeg greier.
Guttemammis skrev:Hvorfor ikke, de skal jo være klare til 1.des, tida går fort vettu
Synes det var utrolig kjedelig jeg, 48 små gaver som i tillegg skulle henges opp
Haugtussa skrev:Er berre å pakke inn vel?? Det er jo så gøy! Eg har pakka inn alle julegavene eg. Det er en av mine sære ting, eg elskar pakke inn gåver!![]()
Necesario skrev:Det gjør jeg og. Men jeg må liksom ha julestemningen når jeg gjør det. Med julemusikk, og kanskje litt julegodt. 😀 Derfor må jeg vente til litt uti desember.
Logg inn for å svare i denne tråden.