Pelle
20k innlegg
Hun skriver på egen åpen Facebook om sin sykdom.
Startet av annemede 199 svar 54k visninger
Til nyestePolyanna skrev:Kan vi klargjøre for oss selv hva vi tenker er greit med tanke på diskusjon om skyldspørsmålet? For JEG HAR SYNSPUNKTER!!
FOR en sak!
Forsvaren viser også til at Bertheussens anmeldelse av teaterstykket «Ways of seeing» og argumenteter for at denne saken ikke burde vært henlagt.
– Forholdet som ble anmeldt er straffbart, det er det ikke tvil om, sier Elden.
Pelen skrev:Kan noen åpne en tråd i M2 eller lignende?
Problemet mitt på dagtid, er at IT-selskapet vi bruker internasjonalt har sperret en hel del websider og en av dem er FP så jeg må gå inn fra mobilen på dagtid og det er så utrolig krøkkete å skrive, jeg skriver så mye feil på mobilen. Ellers har jeg veldig kjapp touch på vanlig tastatur. Derfor skriver jeg ikke så mye på dagtid lenger, det var derfor flott om noen annen startet en tråd.Tallulah skrev:Du kan jo gjøre det du. 🙂
Logg inn for å svare i denne tråden.